RAR for Android

سیستم‌عامل: اندروید 4.0 و بالاتر

بسیاری از سایت‌ها هنگامی که بخواهند فایل یا مجموعه‌ای از فایل‌ها را برای دانلود در اختیار کاربر قرار دهند از فرمت‌های رایج فشرده‌سازی کمک گرفته و فایل‌ یا فایل‌های مورد نظر را در قالب یک فایل فشرده در اختیار کاربران خود قرار می‌دهند. چنانچه عادت کرده باشید با تبلت و تلفن همراه به وبگردی بپردازید ممکن است دانلود فایل‌های فشرده و استخراج محتوای آنها برای شما کمی دردسرساز باشد، زیرا دستگاه‌های اندرویدی به‌طور پیش‌فرض پشتیبانی مناسبی از این نوع فایل‌ها ندارند و نمی‌توانید براحتی عملیات استخراج را به انجام برسانید.

کاربرانی که حرفه‌ای هستند برای استفاده بهتر از دستگاه اندرویدی خود ابتدا یک‌برنامه مدیریت فایل‌ روی آن نصب می‌کنند که ES File Explorer نمونه‌ای از آنها به‌شمار می‌رود. این نرم‌افزارها می‌توانند تا حدی امکانات اولیه برای استخراج محتوای فایل‌های فشرده را در اختیار شما قرار دهند، اما ایجاد فایل‌های فشرده، تعمیر فشرده‌های آسیب دیده، استخراج محتوای فایل‌های فشرده چندبخشی و... جزو مواردی است که با این ابزارها نیز پشتیبانی نمی‌شوند. برای رفع این مشکل، شرکت سازنده نرم‌افزار معروف WinRAR نسخه جدیدی از نرم‌افزار خود را با عنوان RAR for Android مختص سیستم‌عامل اندروید منتشر کرده است.

این نرم‌افزار ابزاری با روش کار ساده و در عین حال قدرتمند است که مدیریت کامل فایل‌های فشرده اعم از استخراج، ایجاد و رمزنگاری را در اختیار شما قرار می‌دهد. علاوه بر این نرم‌افزار فوق یک مدیریت فایل ساده را نیز در اختیارتان می‌گذارد و به شما امکان می‌دهد ضمن ایجاد فایل‌های فشرده در فرمت‌های RAR و ZIP، به استخراج محتوا از فرمت‌های مختلفی همچون ZIP ،TAR ،GZ،BZ2 ،XZ، 7z، ISO، ARJ و RAR نیز بپردازید.

Google Play: http:‌/‌‌/‌goo.gl‌/‌0dDyDr

Cando: http:‌/‌‌/‌goo.gl‌/‌70FMwX

Bazaar: http:‌/‌‌/‌goo.gl‌/‌09NmxO