Headset Button Controller سیستم‌عامل: اندروید 2.1 و بالاتر

این روزها تلفن‌ها هوشمند شده‌است و کارهای بسیاری برای شما انجام می‌دهند، اما یکی از تغییرات عمده‌ای که درتلفن‌های هوشمند با تلفن‌های چندسال پیش مشاهده می‌شود، تجهیزات جانبی است که همراه با آنها در اختیار شما قرار می‌گیرد. یکی از این تجهیزات نیز هندزفری یا هدست همراه دستگاه است. بسیاری از مدل‌های تلفن همراه هوشمند با یک هدست (هدفون) ارائه می‌شود که فقط به یک دکمه برای پاسخ به تماس‌های دریافتی یا قطع مکالمه مجهز است. دوست دارید از این دکمه استفاده‌های متعددی ببرید؟

نرم‌افزار Headset Button Controller برای دستگاه‌های مجهز به سیستم‌عامل اندروید طراحی شده است و شما را قادر می‌سازد با کلید روی هدست یا هندزفری تلفن‌همراه خود کارهای مختلفی اعم از پخش موزیک، تعویض موزیک، تغییر شدت صوت، پاسخ به تماس‌های دریافتی، ارسال فرمان صوتی و اجرای نرم‌افزار را به انجام برسانید.

این نرم‌افزار با هدست‌های تک‌کلیدی و هدست‌های سه‌کلیدی مخصوص اندروید سازگار است و با عملگرهای مختلفی از جمله یک فشار، دو فشار، سه و چهار فشار، فشار طولانی، یک فشار طولانی و نگهداشتن، دوفشار طولانی و نگهداشتن امکانات مختلفی را توسط هدست در اختیار شما قرار می‌دهد.

http:‌/‌/‌goo. Gl‌/‌ckOEZw