نرم‌افزار: Cycloramic عملکرد: پانورامای خودکار و چرخش جادویی دستگاه سیستم‌عامل: آی. او. اس، اندروید

در عکاسی به سبک پانوراما می‌توانید محدوده وسیعی را در لنز دوربین جای داده و عکسی بزرگ را در اختیار بگیرید. برای مثال می‌توان از سراسر یک زمین فوتبال با دوربین تلفن‌همراه یا تبلت عکاسی کرد.

نرم‌افزارهای مختلفی برای عکاسی پانوراما وجود دارد، اما برخی از آنها واقعا منحصر‌به‌فرد هستند. دوست دارید با نرم‌افزاری که در پانوراما معجزه می‌کند آشنا شوید و یک پانورامای 360 درجه بسازید؟

نرم‌افزار Cycloramic یک جادوگر است. این نرم‌افزار با کلیپ جادویی خود معروف شده و سال 2013 نیز به‌عنوان بهترین نرم‌افزار اندروید و آی. او. اس شناخته شده است. به‌طور کلی این نرم‌افزار روشی منحصر‌به‌فرد برای عکاسی پانوراما بدون دخالت دست را در اختیار کاربر قرار می‌دهد. در این روش باید تلفن‌همراه را روی سطحی صاف قرار ‌داد. (بیشتر گوشی‌های آیفون به‌دلیل طراحی مناسب بدنه دستگاه براحتی در حالت ایستاده روی سطح صاف ثابت می‌مانند) نرم‌افزار پس از اجرا به‌طور خودکار و با استفاده از لرزش ویبره، تلفن‌همراه را آهسته می‌چرخاند و در حین چرخش، از محیط عکس می‌گیرد. این تصاویر که با چرخش در سرعت یکسان تلفن‌همراه تهیه شده‌اند، کنار یکدیگر قرار گرفته و یک عکس پانورامای 360 درجه‌ای با کیفیت فوق‌العاده در اختیار کاربر قرار می‌دهد. البته جادوی این نرم‌افزار  نیز در همین چرخش 360 درجه است.

Google Play: http:‌/‌‌/‌goo. gl‌/‌HoK07r

Cando: http:‌/‌‌/‌goo. gl‌/‌5l0OBO

App Store (iOS): http:‌/‌‌/‌goo. gl‌/‌9ezega

http:‌/‌‌/‌www. cycloramic. com‌/‌index_main. html