عنوان نرم‌افزار: AllCast

عملکرد: انتقال تصویر به تلویزیون

سیستم‌عامل: اندروید 0/4 و بالاتر

استفاده از فناوری روز و بهره‌مندی از امکانات دستگاه‌های مختلف گاهی به نرم‌افزاری ساده نیاز دارد. تا به‌حال از قابلیت وایرلس در دستگاه تلویزیون هوشمند خود استفاده کرده‌اید؟ شاید بسیاری از شما با استفاده از این قابلیت گشت‌و‌گذاری در وب داشته باشید یا اخبار روزنامه‌ها را به‌صورت آنلاین در تلویزیون ببینید. تابه‌حال قصد داشته‌اید نماآهنگی را که در وایبر برایتان ارسال می‌شود برای اعضای خانواده پخش کنید؟ یا شاید بخواهید موزیک جدیدی را که با تلفن‌همراه اندرویدی یا تبلت خود دانلود کرده‌اید از طریق تلویزیون پخش کنید. فیلم یا تصویر چطور؟

نرم‌افزار Allcast راه حل مناسبی برای رفع این نیاز شماست. با این نرم‌افزار می‌توان براحتی تصاویر، موزیک‌ها و ویدئوهای موردنظرتان را از تبلت یا تلفن‌همراه اندرویدی روی تلویزیون هوشمند به‌نمایش درآورد. برای استفاده از این برنامه نیازمند اتصال تبلت و تلویزیون به یک شبکه بی‌سیم یکسان هستید. (نیازی به اتصال به اینترنت وجود ندارد)

نرم‌افزار با اولین اجرا شروع به اسکن دستگاه‌های اطراف می‌کند و در صورتی‌که بتواند تلویزیون شما را شناسایی کند، آن را به فهرست خود اضافه می‌کند. پس از آن شما می‌توانید هر محتوای چندرسانه‌ای را که مدنظر دارید در تبلت اجرا و در تلویزیون مشاهده کنید.

این نرم‌افزار از تلویزیون‌های هوشمند سامسونگ، پاناسونیک و سونی بخوبی پشتیبانی می‌کند. همچنین Chromecast، Amazon Fire TV، Apple TV، Xbox 360، Xbox One، Roku، WDTV و دیگر دستگاه‌های مجهز به قابلیت DLNA نیز با این نرم‌افزار پشتیبانی می‌شوند.

http:‌/‌‌/‌goo. gl‌/‌dUfazw